Mateusz Hudecki

Photographer


„Odkryłem, że choć aparat fotograficzny nie może wyrazić duszy, to może to zrobić fotografujący!” ~ Ansel Adams


Te słowa oddają to, co staram się zrobić, ujmując aparat w dłoń. Patrząc na Was przez obiektyw, dążę do tego, aby uchwycić to, co łączy dwoje ludzi. Najważniejsze jest, aby patrząc na zdjęcie, można było poczuć uczucie, którym się darzycie. Reszta: światło, otoczenie, dekoracje – stanowią jedynie tło. To Wy jesteście istotą zdjęcia. Witajcie w świecie mojej fotografii.

Kim jestem?

Łatwiej mi jest uchwycić odpowiedź na to pytanie na zdjęciu niż w słowach. Z pewnością moim znajomym byłoby o wiele łatwiej opowiedzieć o mnie niż mi samemu. To że jestem fotografem już wiecie, ale mam w życiu też inne pasje. Lubię słuchać dobrej muzyki, to taka moja druga pasja po fotografii. Co jeszcze? Podróże, spacery z moim psem Tajsonem, jazda na rowerze, a czasem tak zwyczajnie – lubię patrzeć tylko w chmury.

Dlaczego właśnie fotografia?

Myślę, że nie ma odpowiedzi na to pytanie. To się czuje. Zrozumie to każdy, kto robi coś z pasją. A moją pasją jest zatrzymywanie chwil w obiektywie.

Czy działam tylko w Małopolsce?

Województwo małopolskie, a konkretnie Limanowszczyzna to teren, na którym się wychowałem i to właśnie tutaj mieszkam. Praca fotografa sprawia jednak, że z chęcią poznaję inne rejony. Odpowiadając – nie, jeżeli chcesz wykonać sesję w innym zakątku świata, to nie ma dla mnie problemu.

Czy tylko fotografia ślubna?

Absolutnie nie! Pomimo że specjalizuję się głównie w sesjach ślubnych, to uwielbiam łapać każde wyjątkowe chwile. Należą do nich zarówno uroczystości rodzinne, tj. chrzty, I Komunie Święte, jak i biznesowe wydarzenia i eventy. Chętnie również wykonam Ci portret lub uchwycę w sesji plenerowej Twoje piękno. Jeśli więc chcesz, aby wyrazić Twoją duszę na kawałku papieru, służę pomocą. MateuszRequired plugin "Meks Easy Photo Feed Widget" is required. Please install the plugin here. or read more detailed instruction about How to setup the plugin here